Adım Adım Mutluluk

Kitap okumak kimi insan için tutku halinde olurken sürükleyici kitapları okumak daha keyif verir her zaman. Bu kitaplardan biri olan sevilen roman Adım adım mutluluk, sürükleyici bir roman olarak dikkat çekiyor. Kitapta Carina ve Max in aşkından bahsedilirken bu romanda en çok dikkat çeken detay, üniversite eğitimini İtalya da tamamladıktan sonra evine dönen Carina nın abisinin işyerinde çalışmasıyla başlar. Carina eğitimini tamamlayıp geldikten sonra abisinin yanında çalışmaya başladığında yanında en yakın arkadaşı Max da çalışmaktadır.

Carina yıllardır zaten Max e âşık olup aynı iş yerinde çalışması da onun oldukça sevinmesine sebep olmuştur. Birlikte çalışan bu ikili aralarındaki duygusal iletişime daha fazla dayanamayarak tek gecelik bir ilişki yaşarlar. Tek gecelik ilişkiden Carin anın annesinin de haberi olur ve bu süreçten sonra geleneklerine göre evlenmelerine gerek görür. Bu hikâyeyle birlikte adım adım mutluluğa koşan çiftin sıkıntılı süreçleri de anlattıkları bir romandır.

Adım Adım Mutluluk

Adım Adım Mutluluk

Adım Adım Mutluluk Kitabının yazarı kimdir?

Adım adım mutluluk kitabı, Jennifer Probst olup bu kitap nemesis kitapevinden basılmıştır. Sitemiz aracılığıyla satın alacağınız bu kitabı sizler de yeni çıkanlar kategorisinden bularak dilerseniz satın alabilirsiniz. Yeni çıkanlar kitaplarının arasında en çok sevilen kitaplar arasında yer alan bu kitap sayesinde oldukça keyifli ve sürükleyici bir roman okumanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Keyifli okumalar.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*