Aylak Adam

Son zamanlarda sitemizin en çok satılanlar kategorisinde yayınlanan ve Türk edebiyatında bambaşka bir yeri olan “Aylak Adam” neredeyse tüm okuyucu kitlesinin mutlaka bir kez okumuş olduğu eserler arasında yer alır. Çarpıcı konusu ve sade üslubu ile okuyucunun ilgisini her yayım döneminde üzerine çeken Aylak adam Yusuf Atılgan’ın en başarılı eserlerinden biridir. Okuyucunun yanı sıra usta yazarlardan ve eleştirmenlerden de tam puan alan bu eser, roman yazmaya yeni başlamış ve edebiyata ilk adımlarını atmış olan çiçeği burnunda yazarlara da örnek oluyor.

Aylak Adam

Aylak Adam

Aylak Adam C.

Başarılı yazar Yusuf Atılgan tarafından yazılan bu romanda parası olan fakat para ile mutluluğu yakalayamayacağını anlayanca hayatın anlamını bulmaya çalışan bir gencin hayatını okuyacaksınız. Bu genç kim mi? Adı “C”. Maddi değerleri bir kenara bırakarak kendini hayata bağlayacak olan her şeyin peşine düşen C. kimi zaman bu gücü bulduğunu sansa da yanılacak ve tekrardan arayış içerisine girecek.

Düşsel sevdanın peşine düşen C. aradığının ne olduğunu bile bilmese de bu arayış aslında farkına varmasa da onu hayatına bağlayan şeydir. Devamlı peşinde olduğu bir şeyler varmışçasına oradan oraya koşsa da aradığını bulmuştur ama bundan henüz kendinin bile haberi yoktur. Yusuf Atılgan’ın güçlü kaleminden doğan bu eseri hemen okumak veya incelemek için sitemizin en çok satanlar kategorisini inceleyebilirsiniz. Bu eseri okuduktan sonra hayata olan bakış açınızın değişeceğinden ve sizi hayata bağlayan değerlerin farkına yeniden varacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kitap adı: Aylak Adam

Yazar: Yusuf Atılgan

ISBN: 9789750802447

Sayfa: 164

Yayın yılı: 2007

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*