Bana Allah Yeter

Türk edebiyatının modernleşen dünyadaki en sıradışı yazarlarından birisi olan ve yazdığı her kitabı ile en çok satan kitaplar ve en çok okunan kitaplar listelerini yerle bir eden usta yazar Uğur Koşar tarafından kaleme alınan kitapta Türkiye’nin son dönemlerde en çok okunan kitapları arasında kendisine yer buluyor.

Bana Allah Yeter Kitabı ile İnsan ve Beklentileri

Özellikle de dini konuları en etkili ve en başarılı şekilde kitapları aracılığı ile okuyucularına aktarmakta olan Koşar’ ın, sitemizde bulunan en çok satanlar kategorisinde yer alan Bana Allah Yeter isimli kitabı da Türk kitapseverler tarafından yoğun ilgi görüyor. Gördüğü ilginin azalmak yerine her geçen gün artarak devam etmekte olduğu Koşar’ ın bu kitabı, daha uzun süreler en çok satan kitaplar arasında yer alacak gibi görünüyor.

Bana Allah Yeter

Bana Allah Yeter

İnsanların her zaman düştüğü en büyük hata olan dua ettikten sonra bunun beklentisine yoğun bir şekilde gerçekleşmesi üzerine girmesidir. Son dönemlerdeki Türk edebiyatının en farklı yazarlarından birisi olan Uğur Koşar bu kitabında Allah’ ın her şeyden haberdar olduğu ve yapılan hiçbir haksızlığın kesinlikle cezasız kalmayacağına dair en güzel hikaye ve anlatımlar ile kaleme alınmıştır.

Sitemizin en çok satanlar kategorisinde yer almakta olan bu eşsiz eser, Bana Allah Yeter isimli kitapta, okuyuculara dua ettikten sonra duanın peşinin ve takip edilmesinin bırakılmasının ve gerisini Allah’a bırakılması gerektiğini işleyen eşsiz bir hikayeler yer alıyor.

 

1 Yorum

  1. elif yümlü diyor:

    Din konusunda okuduğum en güzel kitaplardan biri . Ahlak felsefesinin insanlar üzerindeki etkisi küçüklükten beri aklımıza ve bilinç altımıza yerleşen Allah Birdir kavramının açıklamasını ele alıyor .

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*