Baştan Çıkarılmış

Amerikan yazar P. C. Cast ve Kristin Cast tarafından yazılan vampir merkezli fantastik romanlar arasında yer alan “Baştan Çıkarılmış, gece evi serisinin 2009’da basılan kitabıdır.

Seri, çaylak bir vampire dönüşünce gece evi adındaki yatılı okula geçmek zorunda kalan 16 yaşındaki Zoey kızılkuş’un maceralarını ele alır. Seri, 63 hafta boyunca New York Times Bestseller listesinde yer alır.

Milyonların Tutkusu Olan Gece Evi Serisi Baştan Çıkarılmış İle Devam Ediyor!

Baştan Çıkarılmış

Baştan Çıkarılmış

P. C. Cast ve Kristin Cast’in Gece evi serisi “Baştan çıkarılmış” ile hızla heyecan vermeye devam ediyor.

Kitaptan; “Gece evini büyük bir riske atacak tehlikeli sırlar birçok şeyi altüst etmek üzeredir. Fakat gizlenmeye çalışan sır zaman ayarlı bir bomba gibi. Bütün bunlar olurken Zoey en iyi arkadaşlarına ve erkek arkadaşlarına hiç olmadığı kadar ihtiyaç duymaktadır. Ama Zoey, güvenememekten yalnız kalmıştır. Bunların yanı sıra kötülüğe teslim olmayıp duygularını kontrol etmesi gerekmektedir. Daha doğru baştan çıkarılmamak için oldukça zorlu bir mücadele vermektedir. İyi ve kötünün savaşı oldukça zorlu geçecektir.”

Kitabı okuduğunuzda sizde şahit olacaksınız ki heyecan böyle devam ediyor. Unutulmaz bir macerayı, fantastik bir roman serisi ile yaşamak istiyorsanız bu kitap tam size göre. Özetlemek gerekirse elinizden bırakamayacağınız bir kitap.

Son dönem fantastik macera kitapları arasında en çok tercih edilen kitaplar arasında yer alan bu eseri tüm kitapçılarda bulabilirsiniz.

 

2 Yorum

  1. mercan belkıs diyor:

    Birden wampire dönüşen 16 yaşındaki çoçugun neler yaptığı ve nasıl davrandığını anlatıyor. Enteresan ve ilgi çekici. Mutlaka tavsiye ederim.

  2. hasan kaya diyor:

    Vampirler akademisinin kitabına benziyor . Gerilim hayranıyım zaten Vampirli filmler zaten başlı başına bir güzel konu vampirler ile ilgili birçok kitap ve film çıktı ki zaten en çok okunan izlenen kitaplar ve serilerinin arasına gireceğinden eminim Alaca Karanlık serisi kadar ilgi görecek

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*