Bir Gece Yetmez

Klasik aşk anlatılarından uzak, başka bir noktada olan bu eser, her zaman geçerli olan bir kuralı, ilk defa ortaya koyuyor. Bu ifadesi ile farklı bir kategoride değerlendirilmesinin de önünü açılıyor. Eserde yer verilen düşünce ve durumun özeti, sizlere belki yabancı gelecek olan bir kavram olacak ama sonuçları, hepimizin malum olduğu bir kavram olacaktır. Bir Gece Yetmez adlı bu eser ile farklı dünyaları ve düştükleri durumları okuyacaksınız.

Bir Gece Yetmez İle Başka Hayatlara

Yazar Anne Malory tarafından kaleme alınan bu eser, sosyete dünyasına mensup birinin, en büyük tutkusu olan kumar ile kumarda her şeyi kaybetmesinden yola çıkıyor ve sonucunda anlatısını aşka getiriyor. Kumarda her şeyi kaybeden bir babanın üstüne oynayacak hiçbir şeyi kalmamıştır. Tel varlığı olan kızını öne sürüp, kaybettiği her şeyi geri alma düşüncesindedir. Oynanacak oyun kızının kaderi de değiştirmiştir.

Bir Gece Yetmez

Bir Gece Yetmez

Yazar eserinde yer verdiği bu farklı dünya ile aslında yine bizlere aşkı anlatıyor. Aşkın, zaman ve mekân farkı gözetmeksizin ortaya çıkacak bir unsur olduğunu gözler önüne seriyor. Bir Gece Yetmez, farklı hayatların ve dokuların yaşamlarını bizlere aktarıyor. Eserde yer alan tema ve düşünce, sizleri de etkileyecek özellikte olacaktır.

Eser yeni çıkan kitaplar kategorisinde bulunuyor. Anne Malory imzalı bu eser, ilgi çekici ve gizemli bir hikâyeyi anlatması bakımında önemli bir değere sahiptir. Bu değeri soluksuz okuyacak ve etkisinden uzun süre kurtulamayacaksınız.

Yazar: Anne Malory

Eser: Bir Gece Yetmez

ISBN: 9786059961127

Sayfa Sayısı: 384

Yayın Yılı: 2014

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*