Bir Kayıp Denizci

Yaşanmış bir olay. Yıllar sonra kitap haline geldi ve edebiyat dünyasının içerisine girmeyi başardı. Anlatılan olayın gerçek bir değer taşıması, yaşananların son derece sıra dışı olgulara sahip olması, eserin bu yönde ilgi görmesini ve sürekli yakın bir takip ile takip edilmesini sağlamıştır. Elinizde bulunan bu eser, tam anlamıyla bir başyapıt niteliğindedir. Bir Kayıp Denizci adlı bu eser, farklı bir konuyu sizlere aksediyor. Daha önce böylesini görmediniz. İçeri girin ve maceraya hazır olun.

Bir Kayıp Denizci

Bir Kayıp Denizci

Bir Kayıp Denizci İle Gerçek Hikâyeye

Yazar, bu eseri ile birlikte bir avuç denizcinin, deniz ortasında yaşadıkları heyecan ve adrenalin dolu anların, gözler önüne seriyor. Eserde okuyacaklarınız, bire bir yaşanmış bir hikâyenin perde arkasıdır. Bu eserde yer alan öğelerin tümü, hayat kadar gerçektir. Yazar Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan bu eser, yoğun bir maceranın geriye kalanlarını bizlere aktarıyor.

Eser içerisinde yer alan duygular arasında en önemlisi, heyecandır. Heyecan içerisinde sayfalar arasında dolaşırken, eserin nasıl başlayıp nasıl bittiğini anlayamayacaksınız. O denli sürükleyici bir eser ki, etkisinden uzun bir süre kurtulamayacaksınız. Bir Kayıp Denizci ile birlikte, sizlerde denizlerin dibine kadar inecek ve orada ki dünyayı tanıma fırsatına sahip olacaksınız.

Seçilmiş kitaplar arasına girmeyi başaran bu eser, kalıcılığı da bu noktada yakalamayı başarmıştır. Elde edilen başarının açık bir delili konumunda olan bu eser ile yazar Gabriel Garcia Marque, farkını bir kez daha ortaya koymuştur.

Yazar: Gabriel Garcia Marquez

Eser: Bir Kayıp Denizci

ISBN: 9789755101804

Sayfa Sayısı: 116

Yayın Yılı: 1999

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*