Bir Tutam Aşk

Aşkın her halini en keyifli ve en şiddetli şekli ile okura sunan Nagehan Karama tarafından kaleme alınmış olan Bir Tutam Aşk isimli kitap, yeni çıkan kitaplar arasında yer almaktadır. İnsan ilişkileri bağlamında en özel kadın erkek ilişkisi olan aşk tutku ve yoğun sevgiyi içinde barındırmakla birlikte bir anda güçlü bir nefrete de dönüşerek intikam duygularını ateşleyebilme özelliğindedir.

Bir Tutam Aşk

Bir Tutam Aşk

Samimi, sıcak ve yalın bir biçimde okura aktarılmakta olan kitabın hikayesi, hemen herkesin yaşayabileceği türden bir ilişkinin gel gitlerinin en iyi biçimde kurgulanmış anlatımıdır. Aşkı ifade ederken “Nitekim aşk güzel şey… Umut dolu. Her şeye rağmen katlandığımız her acıya, yarını yok dediğimiz her geceye inadına işlenmiş bir renk aşk, mermerin ortasında filizlenmiş çiçek gibi.” Cümlelerini kullanmış olan yazar aşkın her insanı daha insan kıldığını anlatmış okura, bu özel kitapla.

Her Şeye Rağmen Bir Tutam Aşk

Yaşamın sıradanlığı içinde insan kendini özel hissettiren ve tüm dünyada bir tek insanı çok özel ve çok değerli kılan en yoğun sevgi biçimi olan aşk her şeye rağmen yaşamı da olağanlığından çok daha fazla güzelleştirmektedir.

Her ilişki içinde kendine özgü farklılıklar barındırmakla birlikte genel olarak aşk iki kişinin tutkulu duygularının birbirine doğru biçimde ifade edilmesini gerektirir. Aşka ve ilişkileri dair çok şey sunan Bir Tutam Aşk keyifle okunacak özel bir eser.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*