Böğürtlen Kışı

Dünya edebiyatının son yıllarda en çok öne çıkan ve en popüler kalemleri arasında kendisine yer bulan başarılı yazar Sarah Jio tarafından kaleme alınan bu kitap, başarılı yazarın edebiyat anlayışının tüm izlerini en etkili şekilde taşıdığı gibi okuyucusuna aktarıyor. Sıradışı hikayesi ile hüzün, dram, heyecan, adrenalin ve kaybediş gibi pek çok olgu ile süslenmiş eşsiz bir serüvenle okuyucusunu farklı bir dünyaya taşıyor.

Böğürtlen Kışı

Böğürtlen Kışı

Böğürtlen Kışı ile Gizemli Serüven Deneyimi

Sitemizin en çok arananla kategorisinde kendisine yer bulan Böğürtlen Kışı isimli kitap bir annenin yaşayabileceği en büyük acı ve kayıplardan birisini konu ediniyor. Vera Ray isimli bir annenin 1993 senesinin karlı mayıs gününde büyük zorluklarla ayrılarak işe gitmek zorunda kaldığı henüz üç yaşındaki oğlunun sabah çıkarken evde olmasına karşın, işten döndüğünde hiçbir yerde olmaması ile başlayan acı ve hüzün dolu hikayesini konu ediniyor.

Her gün çalışırken en büyük avuntusunun akşam iş çıkışında eve döndüğünde oğluna sarılacak olması onu çalışmaya teşvik ederken, o akşam oğlunu hiçbir yerde bulamaması, tüm dünyasının alt üst olmasına neden olacaktır. Kendisine özgü edebiyat anlayışı ve anlatım tarzı ile okuyucularının karşısına çıkan başarılı yazar Sarah Jio bu kitabı ile de yoğun bir şekilde ilgi görüyor.

80 yıl sonra genç ve azimli bir gazeteci olan Claire Aldridge’ nin bu gizemli olayı kaleme alması ve araştırmaya başlaması ile pek çok sıradışı olay örgüsünün ortaya çıkacağı sitemizin en çok arananlar kategorisindeki Böğürtlen Kışı isimli kitap, okuyuculara gizem dolu bir kitap deneyimi sunuyor.

Yazar: Sarah Jio

Kitap: Böğürtlen Kışı

ISBN: 9789759997199

Sayfa Sayısı: 360

Yayın Yılı: 2013

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*