Bu Benim Aşk Hikâyem

Bir insanın başına gelebilecek en güzel şeylerden birisi aynı zamanda da en kötü şeylerden birisi gerçek bir aşk. Birisine tutku ile bağlı olmak onu çok sevmek ayrı ve anlatılamayacak kadar tatlı bir duygu. Çok daha fazlasını okurları için sunan yazarımız Gizem Denizci sayesinde sizde bu gerçek aşkı yeniden tanıma ve hatırlama fırsatını yakalayabileceksiniz.

Farklı bir anlatım tekniğini Bu Benim Aşk Hikâyem adlı kitabı içerisinde kullanmayı tercih eden Gizem Denizci sinemadan geldiği için sinematografik bir tarzı kendisi için belirlemiş. Keyifle okuyacağınız bu aşk hikâyesinde olaylar ardı sıra gelişiyor. Bu sayede bir kitap okuyormuş değil ancak bir film izliyormuşçasına bir hava içerisinde keyifli bir hayata konuk olacaksınız.

Bu Benim Aşk Hikâyem

Bu Benim Aşk Hikâyem

Beklentilerinizi karşılayacak ve kaliteli anlatım ile üzerine dahi geçecek olan Bu Benim Aşk Hikâyem oldukça tatlı bir serüvene sahip. Dizilere ve filmlere konu edilebilir olan bu hikâye sayesinde bugüne kadar okumuş olduğunuz aşk kitaplarını unutacaksınız. Farklı anlatımı ile okurların gözünde özel bir yerde duracak olan mükemmel bir eser.

Bu Benim Aşk Hikâyem ve Bir Parçası

Aşk hikâyesinin özel bir anı ve bir parçasını konu edinen ancak tamamını anlatan bu eser sayesinde beklentilerinizin üzerine çıkabileceksiniz. Daha fazla aşk ve daha fazla sevgi için doğru adımlar ve tazelik sadece bu kitap içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Yazar: Gizem Denizci

Eser: Bu Benim Aşk Hikâyem

Sayfa Sayısı: 128

ISBN
9789759296087

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*