Bütün Şiirleri – Sabahattin Ali

Şiirleri seviyorsanız mutlaka arşivinizde bulunması gereken kitaplardan biri olan bütün şiirleri – sabahattin ali size eşsiz bir seçenek sunuyor. Birbirinden güzel ve etkileyici şiirlerini kaleme aldığı kitabı en çok satılanlar arasında gösteriliyor. Özellikle günümüzde şiire çok fazla ilgi gösterilmediği aşikâr olsa da Sabahattin ali bu kitabı ile ezber bozuyor. En sevmediğinizi düşündüğünüz anlarda bile kitabı elinize aldığınızda tüm fikirleriniz değişebilir.

butun-siirleri-sabahattin-ali

butun-siirleri-sabahattin-ali

Sabahattin ali aşkı öyle güzel şiirlerine yansıtıyor ki, insanın sevdiğine söyleyebileceği en güzel sözleri özenle seçiyor ve karşısındakine kendisini fazlasıyla özel hissettiriyor. Aslında şiir okurken sıkılacağınızı ve size zevk vermediğini düşünebilirsiniz. Ta ki bu kitabı elinize alana kadar, okuduktan sonra şiirin aslında ne kadar güzel olduğunu ve duyguları ifade etmenin en güzel şekli olduğunu anlayacaksınız. Gerçekten de öyledir çünkü bütün şiirleri-sabahattin ali kaleme aldığı şiirlerinde duyguları her birinde farklı şekilde anlatmış ve bunu okuyucusuna en iyi şekilde geçirmeyi başarmıştır.

Siz de şiir kitaplarını seviyor ve amacınız sadece kafiyeli dörtlükler okumak değil, duyguyu hissetmek ise o zaman bu kitaba arşivinizde yer açmalısınız. O size kendini hissettirecek ve elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Kim bilir belki de sevdiğiniz birine duygularınızı anlatmaya çalışırken yazarın bu kitabında faydalanabilir hatta şiirlerinden birkaç dörtlük okuyabilirsiniz. Unutmayın, hayatın her anında böyle yoğun duygular yaşamaya ve yaşatmaya ihtiyacımız var.

 

Yazar:              Sabahattin Ali

Kitap Adı:       Bütün Şiirleri

Isbn:                9789753639019

Sayfa Sayısı:   164

Yayın Yılı:        2016

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*