Einstein Bulmacası

 ( Aklınızın Sınırlarını Zorlayacak Bulmaca ve Paradokslar )

Sitemizin en çok incelenen bölümlerinden biri olan en çok satanlar kategorisi geçtiğimiz birkaç gündür bünyesinde bulundurduğu “Einstein Bulmacası” adlı eser ile her gün binlerce okurun akınına uğruyor. İnsan beyninin sınırlarınnı zorlaması adına yazılan en başarılı örneklerden biri olan bu eser, sıra dışı ve merak uyandıran bir tarza sahip olan Jeremy Stangroom’un güçlü kalemi sayesinde meydana gelmiştir. Okurken beyninizi gerçekten hiç zorlamadığınız kadar zorlayacak ve bir nevi pasını atacaksınız.

Düşünmeye zorlar bir nitelikte yazılan Einstein Bulmacası, aklın sınırlarını zorlayan bulmaca ve paradoksları içerisinde bulunduruyor. Sizi olduğunuz kademeden birkaç seviye üste atlatacak olan bu eseri hemen okumak ve zihninizi kemiren merakınıza son vermek için sitemizden tek tıkla sipariş verebilir ve ürününüzü en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde adresinize kadar getirtebilirsiniz.

Einstein Bulmacası

Einstein Bulmacası

Einstein Bulmacası’nı Çözebilir misiniz?

Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en zeki adamlarından olan Einstein’in bulmacasını çözebileceğinize inanıyor musunuz? Geçmişten bugüne dek tasarlanmış olan en ilginç zihin açıcılar ile karşı karşıya kalacağınız bu eser şimdiye kadar boşuna yaşıyormuşsunuz hissine kapılmanıza neden olacak. Kitabı elinize ilk aldığınızda hiçbir şey bilmiyormuşsunuz gibi hissetseniz de zaman geçip sayfalar atlandıkça zekânızı konuşturacaksınız. Başarılı yazar Jeremy Stangroom tarafından yazılan bu eserde bulunan bulmacalar hakkında Einstein elli kişiden sadece birinin çözebileceğini öne sürmüştür. Einstein Bulmacası’nı çözüp herkesi utandırmaya ne dersiniz?

Kitap adı: Einstein Bulmacası

Yazar: Jeremy Strangroom

ISBN: 9786054729241

Yayın yılı: 2009

Sayfa: 144

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*