Grinin Elli Tonu

Tüm dünyada ses getiren ve top 100 kategorisinin en başına yerleşen Grinin Elli Tonu ile kendinizi cezp edici bir aşk hikâyesinin ortasında bulacaksınız. Bunun yanı sıra aşk kadar gizem duyguları da ön planda bir aşk hikâyesine de tanık olacaksınız. Erotizmin de anlatıldığı bu roman sizi şaşırttığı kadar heyecanlandıracak ve sabırsızlıkla bitirmek isteyeceksiniz.

Dünyaca ünlü olan E. L. James’in kaleminden olan bu sürükleyici roman sosyal medyada da yankılanmış ve en çok önerilen kitaplar arasındadır. Elinize aldığınız anda sürükleyici ve akıcı anlatımı sizi kitaba bağımlı hale getirecek ve hemen okuyarak kitabın sonunu okumak isteyeceksiniz. Bittiğinde ise çok seveceğiniz bu yazarın tüm kitaplarını soluksuz okumak isteyeceksiniz.

Grinin Elli Tonu

Grinin Elli Tonu

Grinin Elli Tonu

E.L. James’in Grinin Elli Tonu romanında edebiyat öğrencisi olan güzel ve masum bir kızın röportaj yapmak amacıyla gittiği bir yerde tanıştığı bir adam tarafından etkilenmesi ve o adama karşı istem dışı olan arzuları ele alınıyor.  Çekici ve sinir bozucu olan bu adamla olmak için her şeyi yapmaya hazır olan genç kız da adamdan bir şeyler beklemektedir.

Genç kızın güzelliği ve zekiliği karşısında daha fazla dayanamayan adam da kızı istediğini kabul eder ama birlikte olmak için bazı şartları vardır. Adamın sıra dışı olan erotik istekleri karşısında hayrete düşen genç kız bunlara rağmen hala adamı istemekte ve ondan vazgeçmemektedir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*