Grinin Elli Tonu

Bu kitap yetişkin okurlar için daha uygun olup, içerisinde romantik duygular barındıran bağımlılık yaratıcı bir kitap olarak sizlerle buluşuyor. Roman kitapları içerisinde dengelerinizin alt üst olmasına sebep olacak bu kitap sizleri ele geçirecek.

Grinin Elli Tonu kitabında edebiyat öğrencisi Ana, ülkesinde tanınan genç girişimci Grey ile röportaj yapmak ister. Röportaj talebi olumlu olarak yanıt bulan Ana, bu duruma çok sevinerek Grey in ofisine gittiğinde oldukça zeki ve ukalalık derecesinde sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Gün geçtikçe ve röportaj devam ettikçe Ana, Grey e arzu duyduğunu fark eder. Grey de Ana nın güzelliği ve özgür ruhu karşısında daha fazla direnemez ve birlikte olmayı kabul eder. Fakat Grey’in şartları vardır.

Sıra dışı erotik istekleri karşısında ne yapacağına bilemeyen Ana bu bilinmezlik içerisinde kendisini ilişkinin içerisinde bulur.

Grinin Elli Tonu Kitabının Yazarı Kimdir?

Grinin Elli Tonu

Pegasus yayınlarından bizlere sunulan Grinin Elli tonu kitabının yazarı, E L James dir. Sevinç Tezcan ın okunabilmesi adına Türkçeye çevirdiği bu kitap sayesinde sizler de neler anlatıldığını daha iyi anlayabileceksiniz. En çok arananlar listesinde en üst kısımda yer alan eseri sizler de dilerseniz internet üzerinden satın alabilirsiniz.

İnternet üzerinden sipariş vererek sizlere gelmesini sağlayacağınız bu kitap içi kredi kartınızın yanınızda bulunması yeterli olacak. Böylelikle kısa sürede kitabınız elinize ulaşabilecek.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*