Hırs

İnsanların birer hedefleri vardır. Hedeflerine ulaşmak için büyük bir hırs içine düşenler kazanır. Hırs kitabı sizlere büyük bir bakış açısı kazandıracak ve kendi hayatınıza yön verdirtecektir. Mücadele ile geçen hayatların sonucunda nelerin kazanılacağı belirtilir. Kitap özellikle hayata karşı sıkı sarılması gerektiği verilen mücadeleyi sonuna kadar takip edilmesi gerektiği vurgulanır.

Hırs

Hırs

Duyguları Harekete Geçiren Bir Kitap Hırs

Jude’nin hayat hikâyesi ve yaşadığı zorluklar anlatılır Jude yalnız yaşamaya alışmış ve kendini mücadeleye vermiştir. Hırs kitabı baştan sona zevkle okunacak bir yapıttır. Yalnız ve hayatını geçirmek için çalışmak ve çabalamak zorundaydı. Yeni bir şehre göç ederek hayatını orada sürdürmeye karar verdi. Yeni insanlarla dolu bir hayata doğru yelken attı.

Jude hayatı aşk ve hırslarla doluyken karşısına birçok fırsat çıktı. Thomas Hardy tarafından kaleme alınan eserde büyük tutkular ve mücadeleler anlatılır. Yolunuza engeller çıkabilir ama bunlardan başarı ile geçmek için yenilmemek şarttır. Başarıya ulaşmak için yalnız olunsa bile mücadele verilmesi gereklidir.

Kitabın yazarı Thomas Hardy akıcı anlatımı ile okuyucuları kendine bağlamıştır. Muhteşem öykü her okuyucuya yol gösterici özellikler taşır. Kitap özellikle büyük beğeni kazanarak en çok satanlar listesine girmiştir. Sizler beğenerek okuyacak ve tavsiye edeceksiniz. Okurken kitabın sayfalarında kaybolacak, uzun süre etkisinden çıkamayacaksınız. Hırs ve mücadele kişileri nasıl bir ortama sürükler hepsini tek tek göreceksiniz. Yaşamını başarı için adayanların öyküsüdür.

 
Etiketler:

2 Yorum

  1. fatma yıldız diyor:

    İnsanların en büyük duygusudur hırs.Kimimiz zorluklar çekeriz.Kimimizde fazladır bu hırs.Hırsla ilgili çok güzel anlatımlar yapılmış.Herkesin kesinlikle tavsiye ederim okumalarını.

  2. kübra kol diyor:

    Hırs değil azimdir önemli olan Hırs yapmaktan kaynaklanan hatalar bazen başarısızlıklara yol açar bence . Bu kitap ta aradığınız he şey var diyebiliriz aşk tutku ve başarının bir arada bulunduğu muazzam bir kitap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*