İletişim Donanımları

Herkes ama herkes yaşamında bir pişmanlık duyar. Günümüzde insanlar her zaman ağızlarından çıkardıkları kelimeler içerisinde çoğu zaman “keşke” sözcüğünü çok kez sarf eder, çok kez dile getirir… İşte burada “keşke” ile başlayan her cümle, aslında birer “pişmanlık” cümlesidir, diyebiliriz. Keşke ile başlatılmış her cümle de var olan bir pişmanlık duygusu, her insanın başına gelebilecek bir cümledir. Durum böyle olunca da aslında yapmamamız gereken, yapmışsak bile bir daha yapmamamızın gerektiğini bizlere söyleyen bu cümlelerin hiç birini kurmamamız gerekir.

Bundan böyle iş yaşantınızda ki insanlarla ilişkileriniz içerisinde keşke demeyeceğiniz bir yaşamınızın olacağından emin olabilirsiniz. Okuyacağız İletişim Donanımları adlı kitap ile beraber, ailenizle, arkadaşlarınızla, toplu konuşmalar içerisinde “keşke” kelimesiyle başlamayan cümleler kurabileceksiniz. Kendi yaşamınızı en iyi şekilde yaşayacak, sizlerde bundan böyle “keşke” demeden en iyi şekilde başarıya ulaşabileceksiniz.

İletişim Donanımları

İletişim Donanımları

Birçok ağızdan duyulan “keşke” sözcüğünü sarf etmeden sizlerde bundan böyle insanlarla olan ilişkilerinizde daha dikkatli olacak, daha dikkatli konuşabileceksiniz. 2000’li yılları içerisinde çıkmış olan bu kitabın değerli yazarı Doğan Cüceloğlu, gerçekten özen göstererek bu kitabı hazırlamıştır.

Keşke’siz bir yaşam için İletişim Donanımları

Sizlerde yaşamınız içerisinde “keşke” denilen sözcüğünü çıkartabileceksiniz. En iyi şekilde siz de değer verilerek yazılmış bu kitabın yazarı olan Doğan Cüceloğlu tarafınca hazırlanmış bu eserden bir ders çıkartacak, İletişim Donanımları adlı kitabı okudukça önemli bilgilere sahip olacaksınız. Yanlış kararlar almaktan pişman olmayacak, çünkü sizlerde yanlış karar vermeyeceksiniz!

ISBN: 9789751408860

Sayfa Sayısı: 199

Yayın Yılı: 2000

Yazar: Doğan Cüceloğlu

Kitap: İletişim Donanımları

 

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*