Invisible

Roman okumayı sevenlerin hafızalarına kazınacak Invisible, soluksuz okunabilecek kitaplardan biri. Bu yüzden kitap mağazalarının en çok satanlar bölümünde yer alıyor. Kitabın yazarı, en iyi yazarlarından biri olan, Paul Auster. Kitap yeni çıktığında eleştirilmenler tarafından çok ilgi gördü ve beğenildi. Daha sonra yılın en başarılı kitapları arasına girdi. Birçok eleştirmen Türkçe adı Görünmeyen’in, yazarının en iyi kitabı olduğunu düşünüyor.

Invisible Karakterleri

Invisible

Invisible

Karmaşık ilişkilerin konu alındığı roman dört bölümden oluşuyor. Roman, New York’ta başlıyor, Paris ve Karayip Adalarına kadar hikayesini devam ettiriyor. Roman Adam Wolker adını taşıyan üniversiteli genç bir şair var. Okulda başlayan hikaye, profesör ve güzel sevgilisi Margot ile başlayan aşk karmaşası, profesörün üvey kızı ve Wolker’ın ablasının oyuna dahil olması ile işler arap saçına dönüyor. Adalet savaşı, aşk ve cinselliğin harmanından oluşan Invisible, temposu yüksek ve okurken nefesinizi tutacağınız bir roman.

Aşk çokgenleri, her zaman okuyucunun ilgisini çekiyor. Gerçek aşk kazanacak mı, idealler aşkın önüne geçebilecek mi gibi soruların cevabını bu romanda bulabilirsiniz. Roman, okuyucuyu, karmaşık ilişkilerin yol açtığı olayların içine çekmeyi başarabiliyor. Kitabın akıcı dili ve sürükleyici anlatımı roman severlerin hoşuna gidecektir.

Kitap hakkında bilgi edinmek ve yorumlarını okumak için sitemizden faydalanabilirsiniz. Beğendiğiniz kitapları indirimli olarak satın alabilir, aynı zamanda da kolay ödeme seçeneklerinde de faydalanabilirsiniz.

 

1 Yorum

  1. leyla taşdoğan diyor:

    Karmaşık ilişkilerin konu yer alındığı ilgi çekici bir kitap. Mutlaka okumalısınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*