İyi Geceler Öpücüğü

Kitap okuyan insan her zaman gelişimi için olumlu adımlar atan bir insan olarak adlandırılır. Geçmişe ışık tutan ve bilinmeyen gerçekleri aydınlatan kitap sayfaları arasına gizlenmiş pek çok önemli bilgiye de rastlayabilirsiniz. İyi Geceler Öpücüğü adlı kitabın içeriğinde yer alan bilgilere bakıldığı zaman tek tanrılı dinlerin yaradılış efsanelerine ve pek çok önemli bilgiye yazar Nurdan Beşergil’in eşsiz romanından ulaşabilirsiniz. İndirimdekiler kategorisinde yer alan kitabımız bir dönem adından çok bahsettiren kitaplar arasında yer alıyordu. Kaliteli üslubu ve sağlam kaynakları ile insanlık tarihine ışık tutan bilgileri okumamızı sağlayan kitabımız derin ve duygulu anlatımı ile sizi kitaba mühürlemeyi amaçlıyor.

Uyumadan Önce İyi Geceler Öpücüğü Okuyun

İyi Geceler Öpücüğü

İyi Geceler Öpücüğü

2012 yılında Can yayınları adı altında piyasaya sürülen kitabımızda dinin muhteşemliği ve mücizeviliğini anlatan pek çok anekdota ve bilgiye sahip olabilirsiniz. On dört hikayeden oluşan kitabımızın genel konusu Habil İle Kabil kardeşlere bağlıdır. Dinin gelişmesi ve inançların şekillenmesinde yardımcı olacak olan kitap İyi Geceler Öpücüğü gibi samimi bir isim taşıyarak sizin başucu kitabınız olmaya aday.

192 sayfalık kitap sıkmayan hikayeleri ile Beşergil’in kelime oyunları ve betimlerini kolaylıkla anlayabileceğiniz anlatı ve üslubu ile pek çok meslektaşını geride bırakacak başarılara imza atıyor. Kitabımız kolay ulaşmanız için indirimdekiler kategorisinde yer alarak da uygun fiyatı ile hemen sahip olmanızı sağlıyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*