Kalabalık Kentin Yalnızları

Abbas Karatekin aşkın yarattığı duyguları Kalabalık Kentin Yalnızları şiir kitabıyla okuyucusuyla paylaşıyor. Pek çok kişi çevresinde büyük kalabalıklar olsa bile kendisini yalnız hissedebilmektedir. Özellikle aşk bu duyuların daha da yoğun yaşanmasına neden olur. İşte yazar şiirleriyle sizin de duygularınızı yansıtacak ve siz de şiirlerde yer alan duyguları yaşayacaksınız. Şiir severler içerik olarak da yazım olarak da kitabı çok beğenmiş bulunuyor.

Kitapta öne çıkan şiirlerden biri umut masalıdır. Bu şiirde şair sevgilinin yarınlar için söylediği umut dolu birkaç sözle umutsuzluğunun yıkıldığını anlatıyor. Sevgilinin yokluğunda yaşanan sessizlik ve hüznün her yeri kaplaması duygulu bir dille anlatılıyor. Şair benzetmeleri, imgeleri duygularla çok güzel birleştirmiş ve mısralarına dökmüştür.

Kalabalık Kentin Yalnızları

Kalabalık Kentin Yalnızları

Kalabalık Kentin Yalnızları ve Duygu Yüklü Şiirler

Şiir yoluyla duyguların anlatılması şairin duygu yoğunluğu kadar anlatım gücüyle de ilgilidir. Abbas Karatekin yaşadığı yoğun duyguları en iyi şekilde, mükemmel bir anlatımla yansıtabilmiş bu kitabında. Sensizliğin azabında neye inanacaktım, bir rüyaya mı, bir sevdaya mı, yoksa bir umut masalına mı derken aşkın nasıl bir acı çektirdiğini ve bir umut masalına ne kadar ihtiyaç duyduğunu çarpıcı bir dille anlatıyor.

Şiir severlerin zevkle okuyacağı Kalabalık Kentin Yalnızları Sokak Kitapları Yayınlarından Çıkmıştır. Liste fiyatı 12.00 lira olan kitabı sitemizden indirimli fiyatıyla 9,44 liraya alabilirsiniz. Umut Masalı kadar diğer şiirler de çok beğenilmiş ve kitap kısa sürede çok sayıda satılmıştır.

Yazar: Abbas Karatekin

Kitap: Kalabalık Kentin Yalnızları

ISBN: 9786051483894

Sayfa Sayısı: 136

Yayın Yılı: 2014

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*