Küçük Prens

Dünya edebiyatının çocuklara özel eserlerini kaleme alan başarılı yazar Antoine de Saint-Exupery imzası taşımakta olan bu kitap, dünya edebiyatının en önemli çocuk kitaplarından birisi olarak ön plana çıkıyor. Özellikle de dünyaca ünlü yazarın bu eşsiz kitabının özel basımı olan bu kitap, çocukların çok daha yoğun şekilde ilgisini çekecek görselliğe de bürünüyor.

 

Küçük Prens

Küçük Prens

Daha Zengin Görsellerle Küçük Prens

Sitemizin en çok arananlar kategorisi altında kendisine yer edinen Küçük prens isimli bu kitap, çocuk kitapları arasında en çok okunan kitaplar arasında yer alıyor. Özellikle de kitap içerisinde yer almakta olan yazıların, çocukların görsel içeriklere olan ilgileri göz önünde bulundurularak, görselleştirilmesi ile özel basım olarak hazırlanan bu kitap, son dönemlerin en popüler kitapları arasında kendisine yer buluyor.

Özel sayfa tasarımına sahip olan bu kitap, Antoine de Saint-Exupery gibi dünya edebiyatının en büyük yazarlarından birisini imzasını taşıyor. Birbirinden kaliteli ve değerli eserleri ile dünya edebiyatında önemli bir yere sahip olan yazar, bu kitap ile dünya genelinde oldukça büyük bir popülarite kazanıyor. Dünyanın pek çok farklı ülkesinde çevirisi gerçekleştirilen bu kitap, Türkiye’de de yoğun bir şekilde ilgi görüyor.

Türkiye’de de oldukça yoğun bir şekilde ilgi görmekte olan ve sitemizin en çok arananlar kategorisi altında kendisine yer bulan Küçük Prens isimli kitap, son dönemlerin en popüler kitaplarından birisi olarak ön plana çıkan nadir eserlerden birisidir.

Yazar: Antoine de Saint-Exupery

Kitap: Küçük Prens

ISBN:9789753100953

Sayfa Sayısı: 96

Yayın Yılı: 2001

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*