Leyleklerin Uçuşu

Leylekler dünya zerinde hemen her yıl olan bahar göçlerini Avrupa’ya yapar. Dönme zamanı geldiğinde ise Afrika’ya doğru yola çıkarlar. Ancak bu kez geri dönemeyen leylekler ortadan kaybolur. Bunun sonucunda ise Louis kayıp olan leylekleri bulmak için oldukça garip bir yolculuğa çıkar. Yolculuğu ise hiç istemediği bir biçimde cesetlerle, katillerle başlar.

Dünya edebiyatı üzerinde son zamanlarda adını sıklıkla duyuran yazar Jean Christophe Grange kaleminden çıkan bu eser okuyucularını yine çok şaşırtacak, yine oldukça fazla gerilimli sahneleri okurları ile buluşturacak. Leyleklerin Uçuşu yazarın diğer romanlarında olduğu gibi gerilim tarzına oldukça yakışan bir biçime sahip.

Leyleklerin Uçuşu

Leyleklerin Uçuşu

Leyleklerin Uçuşu Son Buluyor

Kendisini farklı bir ülkede hiç olmadık şeyler ile bulan kahramanımız ne yapacağı konusunda hiçbir bilgiye sahip değil. Her geçen gün olaylar biraz daha sarpa sarıyor ve biraz daha kötüleşiyor. Alışılmış tarzını bu eserinde de korumayı sürdüren yazarımız Jean Christophe Grange anlatımı ile okurlarını kitabın içerisine çekmeyi başarıyor.

En çok arananlar içerisinde yer alan bu eser dünya üzerinde de birçok farklı dile çevrildi. Oldukça kaliteli anlatımı, akıcılığı ve gerilim dolu sahneleri ile okumaktan büyük zevk alacaksınız. Korku romanları tarzında en deneyimli yazardan çıkan bu kitap yazarın diğer serilerinin yanında yani kütüphanenizin içerisinde mutlaka olması gereken bir başyapıt. Tüyler ürpertici ve bir o kadarda korkutucu olaylar silsilesi Leyleklerin Uçuşu içersinde sizleri bekliyor.

Yazar: Jean Christophe Grange

Eser: leyleklerin Uçuşu

Basım yılı: 2011

Sayfa Sayısı: 358

ISBN : 9789759914349

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*