Minecraft

Minecraft, bir oyun. Öyle bildiğiniz oyunlardan değil, milyonlarca beğeneni olan, içlerinde fanatik derecede oyunun zevkine dalıp kalkamayan genci, ergeni, çocuğu ve yetişkini olan bir oyun.

Bu oyunu bu denli zevkli kılan, içindeki adrenali üst düzeylere çıkaran elbette ilk dakikadan itibaren sürekli ne ile karşılaşacağınızı tam bilemediğiniz bir labirent gibi sürprizleri sizlere sunması. Oyunu oynayanlar ve bağımlısı olanlar için Minecraft artık bir oyun olma özelliğinden çıkmış, heyecanı paylaşılan, nasıl oynanması gerektiği hakkında sorulara cevaplar aranan bir niteliğe bürünmüş.

Oyuna Yeni Başlayanlar İçin İdeal

Minecraft

Minecraft

Oyuna yeni başlayanlar ya da oyuna zaten başlayıp da, bilinmezliklerini çözmek isteyenler için hazırlanmış bir kitap olan Minecraft’ı okudukça tehlikeler içinde neler yapabileceğinize emin oluyorsunuz. Karanlık çökmeden yemek ihtiyacını nasıl çözeceksiniz, kendinize bir barınak yapmalısın, peki, nasıl?

Kitapta, bulabileceğiniz silahlardan tutun da, binalarla ilgili ayrıntılara kadar ulaşabilirsiniz. Hayvanları yakından tanıyabilir, nerede ne yapmanız gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kitap oyunda uzmanlaşmış kişiler tarafından kolektif bir şekilde yazılmış. Genel çözümle birlikte kanaat bol bol kullanılmış, bu da size tecrübeden yararlanma olanağı sunuyor. Hayatta kalma amacı güden oyun için işte size altın bir rehber.

Yetmiş dokuz sayfalık bir kitap olan Minecraft, elinizden düşmeden hemen bitirebileceğiniz bir özellik taşıyor. Sorunlarla karşılaştığınızda ise başvuracağınız en iyi kaynak olarak gösteriliyor. Oyunda daha iyi bir noktaya gelmek için en azından bir kere olsun okunması gereken en çok satanlar listesinde yer alan bir kitap.

 

1 Yorum

  1. rümeysa umurta diyor:

    harika bir oyun ya çocukken çok oynardım ablamla tartışırdık önce ben oynayacağım diye . Değişik bir hikayesi varmış kitabı olduğunu bile bilmiyordum çok merak ettim bir an önce okumak istiyorum 😀

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*