‘Mış Gibi’ Yetişkinler

Son zamanlarda haftanın kitapları kategorisinde yer alan ve yeniden yansıtılan içeriği ve değiştirilen kapağı okuyucunun ilgisini daha çok çeken ‘Mış Gibi’ Yetişkinler adlı kitabımız yeniden yayımlanarak okuyucu ile yeniden buluşuyor. Başarılı yazar Doğan Cüceoğlu tarafından yazılan bu eser yetişkin çocukların hal ve hareketlerine etki eden unsurları kaleme alıyor.

‘Mış Gibi’ Yetişkinler ile Kendinizi Tanıyın!

‘Mış Gibi’ Yetişkinler

‘Mış Gibi’ Yetişkinler

Başarılı yazar Doğan Cüceoğlu’nun kaleme aldığı bu eserde çocukların bildiğiniz fakat üzerinde durma gereğini duymadığınız bir öyküyü okuyacaksınız. Bu eseri okumaya başladıktan sonra ana karakterlerin size ne kadar yakın kişilikler olduğunu görecek ve şaşıracaksınız. Okudukça size geçmişte aklınıza takılan pek çok sorunun cevabını verecek olan bu eser geçirdiğiniz travmalar sonucunda veya mutlu olduğunuzdaki sevinç gösterilerindeki hareketlerinizin ne anlama açıklayacak.

Her sayfasında size bambaşka bir sorunuzun cevabını verecek olan bu eserde pek çok şey öğrenecek aklınızda soru işareti kalmamasını sağlayacaksınız. Yetişkin gibi düşünmeye başladığınız o ilk yıllar ve olgunlaştığınız dönemlere de değinen başarılı yazar Doğan Cüceoğlu 2Mış Gibi’ Yetişkinler eseri ile sizi büyüleyecek. Kendinizi yeniden tanıma fırsatını bulacağınız bu eserde kendi iç yolcuğunuza çıkacaksınız. Sizi olduğunuz yerden bir adım daha öne taşıyacak olan bu eseri hemen okumak için sitemizin haftanın kitapları adlı kategorisini inceleyebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz takdirde ürününüzün en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde adresinize teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Kitap adı: Mış Gibi’ Yetişkinler

Yazar: Doğan Cüceoğlu

ISBN: 9789751416391

Sayfa: 264

Yayın yılı: 2014

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*