Mr. Norris Aktarma Yapıyor

Bazen yazarlar, hedefleri ve istekleri doğrultusunda, anlatacakları hikâyeleri şekillendirme yoluna girerler. Hedefleri, kendi istedikleri konuyu yazmak ve okuyucular tarafından beğenilmesini sağlamaktır. Bu yolla hem kendilerini mutlu eder, hem de okuyucularına mesaj vererek, okuyucularında da dikkatlerini bu noktaya çekmek isterler. Hadisenin sonunda amaçlarına da ulaşırlar. Hem kendilerini mutlu ederler, hem de okuyucularını.

Değişik Bir Anlatım İle Mr. Norris Aktarma Yapıyor

Mr. Norris Aktarma Yapıyor

Mr. Norris Aktarma Yapıyor

Yazar Cristoper Isherwood tarafından kaleme alınan Mr.Norris Aktarma Yapıyor adlı eser, yazar tarafından planlanmış, hayali kurulmuş ancak tek seferde hazırlanamayan, iki parça şeklinde okuyucuya ulaşmıştır. 1930’lu yılların Berlinin de yaşanan olayları, bir sinema tadında okuyucusuna ulaştıran yazar, bu tarzı ile okuyucu tarafından da büyük bir ilgi görmüştür. O yıllar Berlin’de yaşayan irili ufaklı hayatların kahramanları etrafında örülen roman, anlatım üslubu ile farkını ortaya koymuştur.

Isherwood tarafından, onun bilindik tarzı ile kaleme alınan bu yolda büyük bir hayran kitlesine ulaşan eser Mr. Norris Aktarma Yapıyor, ülkemizde de büyük bir merak uyandırmıştır. Top 100 kategorisinde de kendisine hemen yer bulmayı başarmıştır. Değişik tarzı tarafından okur severler tarafından ilgi ile takip edilen eser, gün geçtikçe daha da çok hayran kitlesi oluşturacağa benziyor. Bu esere ulaşmak için kitapçıları kullanacağınız gibi, idefix adlı internet sitesini de kullanabilirsiniz. Site içerisinde top 100 kategorisini tıkladığınız anda esere ulaşabileceksiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*