On Beş Dakika

Duygusal hikâye içerisinde kendinizi bulabileceğiniz bir kitap olan On Beş Dakika kitabı, şöhreti, gerçek aşkı ve bunun gibi birçok şeyi birbirine bağlayarak bizlerle buluşturuyor.

Ana karakter olan Zack Dylan, yaşamı boyunca tek bir hayal kurar. O da, kalabalık bir seyirci karşısında bulunduğu en büyük sahne içerisinde şarkı söylemektir. O dönemin en popüler yarışmalarından birisi olarak bilinen “On Beş Dakika” adlı yarışmaya katılmayı düşünür. Ve evden ayrılır. Evden ayrılırken yakınları olan ailesi ve kız arkadaşına bir söz vererek bu yarışmaya gider: Yarışmayı kazanırsa, hiçbir zaman kendi benliğini değiştirmeyecektir.

Ve bir gece yarışma günü gelir ve yarışma da şarkısını söyler. Ve olan her şey orada olur. Zack, bir gecede Twitter hesabında ki yüz binlerce takipçisiyle karşı karşıya kalır, tüm ülkenin tanımış olduğu ve birçok kişinin hayranı olduğu bir yarışmacı haline gelir.

Zack, On Beş Dakika için Her şeyi Kaybedecek mi?

On Beş Dakika

On Beş Dakika

Bir gecede şöhretin basamaklarına adımını atmayı başaran ve bununla beraber yarışmada devamlılığını koruyan Zack, acaba şöhretle beraber değişecek midir? Karen Kingsbury yazdı, bizler okuyacağız!

On Beş Dakika kitabı içerisinde adı gibi kısa bir şöhret karşısında Zack’in düşünceleri ne olacaktır? Şöhretin sarhoşluğunda kalan yarışmacı, sizce her şeyini kaybeder mi? Karen Kingsbury adlı yazarın değer vererek yazdığı bu kitabıyla beraber sonunda olan her şey oluyor… Merakla beklediğiniz sonu duymak istiyorsanız, Yeni Çıkanlar kategorisinde bu kitaba rastlayabilir ve okuyarak merakınızı en güzel şekilde giderebilirsiniz.

ISBN: 9786058526891

Sayfa Sayısı: 400

Yayın Yılı: 2014

Kitap: On Beş Dakika

Yazar: Karen Kingsbury

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*