Papatya Kokulu Hikayeler

Türk edebiyatının son dönemlerdeki en başarılı isimlerinden birisi olan Ender Haluk Derince’ nin kaleminden kitap severlere ulaşan eşsiz bir eser olarak, kitap severlerin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalıyor. İndirimdeki kitaplar kategorimizin en farklı kitaplarından birisi olan Papatya Kokulu Hikayeler isimli kitap ile yaşama ve hayattaki ilişkilere çok daha farklı bir açıdan bakmanın nasıl bir duygu olduğunu okuyucu daha kitabın ilk sayfalarındaki hikayeler ile farkına varacak.

 

Papatya Kokulu Hikayeler

Papatya Kokulu Hikayeler

Papatya Kokulu Hikayeler Kitabında İlişkilerde Kötü Ayrılmamanın Avantajları

 

Ender Haluk Derince’ nin birbirinden eşsiz hikayelerinden oluşan kitaplarından birisi olan bu kitapta en genel olarak sevmeden bir şeylerin verilebilmesine karşın bir şeyler vermeden sevilemeyeceği teması işleniyor. İnsanların ilişkilerin her zaman huzuru, mutluluğu ve başarıyı yakalayabilmesinin çok önemli olduğu eşsiz hikayeleri ile anlattığı bu kitabı, son dönemlerin en popüler kitapları arasında yer alıyor.

 

İnsanların her zaman yanındaki kişiler ile iyi ve mutlu ayrılmaya özen göstermeleri ve kesinlikle kimse ile kötü ayrılmamaları gerektiğine dair en somut ve en etkileyici hikayeleri ile okuyucusuna eşsiz bir kitap deneyimi sunuyor. Her zaman dünyaya pembe kısmında bakmayı, her zaman huzurlu yaşamayı ve herkese sevgi göstermeyi yaşam tarzı olarak benimsemenin insana vereceği huzur ve mutluluğu anlatan 53 farklı hikayeden oluşan kitap ile teknolojinin ve kent yaşamının soğuk etkisinden kalbin sıcaklığına uzanan eşsiz bir yolculuk fırsatı sunuyor.

 

İndirimdeki kitaplar kategorimizde bulunan Papatya Kokulu Hikayeler isimli kitap, Ender Haluk Derince’ nin eşsiz hikayeleri ile ekonomik fiyatlara okuyucusunu bekliyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*