Pucca Günlük – 5 : O Adam Buraya Gelecek

Otobiyografik bir kitap olma özelliği ile denemeler sınıfında yer alan Pucca Günlük 5 : O Adam Buraya Gelecek adlı yapıt, yazarı pucca imzası ile serinin 5.’si olarak takipçileriyle buluşuyor. Bir blog yazarının, yazdığı yazı ile hayatının değişmesinin hikayesinin anlatıldığı devam niteliğindeki kitap, Pucca’nın sığlıktan uzak ve eğlenceli tarzı ile okuyucularına keyifli vakitler vaat ediyor.

Son yıllarda ardı ardına çıkardığı günlük tadındaki kitapları ile gündemden düşmeyen Pucca o kadar çok beğeni topladı ki hayatından bir film bile yapıldı. Kendisini ‘Hayatı sosyal medyadan takip edilebilen tek yazar’ olarak değerlendiren Selen Pınar Işık, nam-ı diğer Pucca şehirli modern kızların yaşamları ve duygularını en iyi kaleme alan, aşk ve erkekler konularını gülünç hale getiren mizahi yazın tarzı ile tanınıyor.

puca günlük

puca günlük

Pucca Günlük – 5 : O Adam Buraya Gelecek Kitabının Konusu

Pucca Günlük serisinin her kitabında olduğu gibi pucca günlük – 5 : o adam buraya gelecek sosyal medyanın gücünü, bloger ve medya fenomeni olmanın kitleleri peşlerinden sürükleyecek kadar güçlü bir akım olduğunu gösterebilen, seri dizi tadında yazılmış çağdaş bir kahramanlık öyküsü.

Hayat hikayesinden yola çıkarak yaşadıklarını hayal gücünün tezatlıkları ve komik abartılarla süsleyen Pucca, bu defa okuyuculara yeni gelişmeleri aktarırken farklı akıllar veriyor. Özellikle genç kızların ve genç hanımların kendi hayat hikayelerinden çok şey bulacağı kitap, kadının iç dünyasını içtenlikle ele alan sosyolojik yönü ile de dikkat çekiyor.

 

Yazar: Selen Pınar Işık

Kitap: Pucca Günlük 5 / O Adam Buraya Gelecek

ISBN: 9786050925166

 Sayfa Sayısı: 320 

Yayın Yılı: 2015

 

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*