Ruhi Mücerret

Farklılıktan hoşlananların tercih edeceği elimizdeki bu kitapta, kelime dağarcığınızı eğlenceli bir şekilde geliştireceğiniz hikâyelere yer veriliyor. Günlük ve bazen ülke gündemini ilgilendiren konuları ironik bir şekilde ele alan Ruhi Mücerret ile sizler de biraz olsun gülebilirsiniz. Güldürürken düşündüren tanımına oldukça uyan bu kitapta aradığınız her şeyi bulmak mümkün.

Gündelik olayların bahsedildiği ve genellikle insanların yüzünde tebessüm meydana getiren Ruhi Mücerret kitabı ile sizler de farklı bir dünyanın kapılarını kendiniz için açabilirsiniz.

Ruhi Mücerret

Ruhi Mücerret

Sitemizde Top 100 listesinin içerisine girerek en çok okunan kitaplar arasında yerini alan Ruhi Mücerret’i sizler de okumak ve gerçek anlamının ne olduğu ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız sitemizden sipariş verebilirsiniz. Sitemizden vereceğiniz siparişlerde fiyatların dışarıda gördüğünüz fiyatlardan daha uygun olduğunu görecek, sizlerde satın almak için sabırsızlanacaksınız.

Ruhi Mücerret Kitabının Yazarı Kimdir?

Ruhi Mücerret kitabı özellikle son yıllarda muhafazakar gençlik tarafından fenomen haline gelen Murat Menteş’e aittir. Kendine has üslubuyla adeta konuşur gibi okuyucusuyla iletişim kuran yazarın örneklerini ve esprilerini keyifle okuyacak ve hayatın yoğun ve stresli günlerinde vakit buldukça eğlenceli vakitler geçireceksiniz.

Esprilerini herkesin anlayamadığı bu yazarın diğer kitaplarından da en az bir tanesini okumanızda fayda var.

Sitemizde en çok okunan kitaplar arasında yer almasının da insanların ilgisini çektiği Ruhi Mücerret Kitabı ile sizler de keyifli zamanlar geçireceksiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*