Seni İçimden Terk Ediyorum

Edebiyat dünyasının geçmişten günümüze en dikkat türlerinden birisi şiir olmuştur. Geçmişten günümüze birçok şair kaleme aldığı şiirlerle insanların beğenisi toplamıştır. Son yılların en dikkat çeken şairler ise kaleme aldığı aşk şiirleri ile Kahraman Tazeoğlu olmuştur. En güzel aşk şiirlerini kaleme alan ünlü yazar Tazeoğlu’nun kaleme aldığı ve beğeni ile okunana eserlerinin başında Seni İçimden Terk Ediyorum eseri gelir.

Aşk duyulan özlem, hasret ve sadakatin anlatıldığı bu şiir kitabı Destek Yayınları katkıları ile şiir severlerin beğenisine sunulmuştur. Seçkin kitapevlerinde ve online kitap alışveriş sitelerinde yer alan 142 sayfalık bu eşsiz eser, ünlü yazar Kahraman Tazeoğlu’nun hazinem diye isimlendirdiği eserlerden birisidir.

seni içimden terk ediyorum

seni içimden terk ediyorum

Aşka Dair En Anlamlı Sözler

Ünlü yazarın kaleme aldığı aşk şiirleri her yaş grubu şiir severler tarafından ilgi ile okunup, kaleme aldığı eserler satış rekorları kırmaktadır. En çok satılan kitaplar arasında yer alan Seni İçimden Terk Ediyorum etkileyici bir dilin kullanıldığı bir eserdir. Şiir kitabı alışverişinde eser üzerindeki tanıtım bülteni kısmını okuyarak kitap hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kahraman Tazeoğlu’nun kaleme aldığı Bukre ve Kıyısızlar gibi eser, diğer kaleme aldığı eserler gibi satış rekorları kırmaktadır. Kendisine hayran bırakan bir yazım tarzına sahip olan ünlü şair, hemen hemen her yıl çıkardığı şiir kitapları büyük beğeni toplamakta katıldığı, katıldığı imza günlerine çok sayıda şiir sever katılmaktadır. Yazar Tazeoğlu’nun kaleme şiir kitaplarında aşkın her şeklini görebileceksiniz.

Kitap: Seni İçimden Terk Ediyorum

Yazar: Kahraman Tazeoğlu

ISBN: 9786054455539

Sayfa Sayısı: 142

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*