Sol Ayağım

Dünya ve İrlanda edebiyatının en sıradışı yazarlarından birisi olarak edebiyat dünyasına adını altın harfler ile kazıyan Christy Brown doğuştan beyin felci kurbanlarından birisiydi.

Ancak buna karşın son derece etkileyici ve olağanüstü bir hayal gücüne ve duyarlı zekaya sahipti. Zaten edebiyat alanında vermiş olduğu birbirinden özel ve kaliteli eserlerde bunun en önemli ve en somut kanıtları olarak öne çıkıyor.

Sol Ayağım ile Muhteşem Bir Yaşam Öyküsü

Dünyaca ünlü İrlandalı yazar Brown tarafından kaleme alınan ve sitemizin en çok satanlar kategorisinin popüler kitabı olan Sol Ayağım isimli kitap aslında kendi yaşamını konu edinen son derece etkileyici bir öyküden oluşuyor.

Yaşamın muhteşem ve mucizevi gayret ve çabasını en özel ve en ilgi çekici anlatım tarzı ile bu kitabında okuyucularına aktarıyor. Yaşamının en zorlu dönemlerinde karşı karşıya kaldığı ve mücadele etmek zorunda kaldığı durumları okuyucuları ile en küçük detayına kadar son derece açık bir anlatım ile paylaşıyor.

Sol Ayağım

Sol Ayağım

Edebiyat dünyasının en sıradışı yazarlarından birisi olan Christy Brown çocukluk döneminde resim yapmayı, okumayı, yazmayı ve en sonunda da daktilo kullanmak amacı ile vermiş olduğu zorlu mücadeleleri ve bunların her birini sol ayağını kullanarak nasıl yapabildiğini okuyucuları ile paylaşıyor.

Bu yönü ile de muhteşem bir gerçeklik ve ilham öyküsüne sahip olan konusu ile sitemizin en çok satanlar kategorisi altında yer almakta olan Sol Ayağım isimli kitap son dönemlerde en çok ilgi gören ve okunan kitaplardan birisidir.

Yazar: Christy Brown

 Kitap: Sol Ayağım

 ISBN: 6055913229

 Sayfa Sayısı: 190

 Yayın Yılı: 2009

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*