Yağmur Kokum

Dünya da insanların boş zamanlarını değerlendirdikleri hobi ve sosyal faaliyet uygulamalarının başında kitap okumak gelmektedir. Günümüzde her yaş grubunun keyifle okuyabileceği, bilgi edinebileceği kitap türleri bulunmaktadır. Bu kitap türleri yerli ve yabancı yazarlar tarafından kaleme alınıp büyük beğeni toplayan eserlerdir.

Bu eserleri seçkin kitap evlerinden ve online alışveriş içerikli internet adreslerinden cazip fiyat koşulları ile peşin ya da taksitli olarak sahip olabilirsiniz. Kitapseverlerin beğeni ile okuduğu kitapların başında Yazar Emre Karataş tarafından kaleme alınan Yağmur Kokum isimleri eseri gelmektedir. Trend yayınları tarafından kitapseverler ile buluşturulan bu eser 232 sayfa olup kitapseverlerin başucu kitabı yapacağı muhteşem bir eserdir.

Yağmur Kokum

Yağmur Kokum

Muhteşem Bir Aşk Eseri Yağmur Kokum

Yazar Emre Karataş tarafından kaleme alınan Yağmur kokum eserinde yazar Karataş, yarın ne değişir bilemem, ama olur da bir gün dönmeye karar verirsen önce bu yağmurlar durur, sonra yenileri başlar. Ve ben geçip bir çatının altına, bu defa yağana değil de yağdırana şükredip yere düşen her damlada yağmur kokusu gibi koklarım seni ifadeleri bulunmaktadır. Vaktidir eserinden sonra beklenen Yağmur kokum eseri kitapseverlerin bir solukta okuyacağı muhteşem eserdir.

Bu muhteşem eserde okurları aşk üzerine yazılmış şu dörtlük karşılamaktadır, “Döner misin bir gün? Yağmur kokum olur musun? Kırk yıl hatırı olmasa bile bir çay yapıp, göz göze demlenir miyiz yeniden?” . Yazar Karataş’ın kaleme aldığı ve sürükleyici bir dil ile yazdığı bu eser kitapseverlerin elinden bırakamayacağı akıcılıktadır.

 

1 Yorum

  1. ömer faruk diyor:

    Tüm yaş grubuna hitap eden bir kitap havaların soğumasıyla beraber yağmur yağdığında sıcak kahveniz le pencere kenarında oturum yağmur kokusunu içinize çeke çeke okuyacağınız bir kitap diye düşünüyorum .
    Muhteşem bir huzur verici bir kitap ya kitaba aşık oldum diyebilirim .

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*