Yanmış

Amerikan yazar P. C. Cast ve Kristin Cast tarafından yazılan vampir merkezli fantastik romanlar arasında yer alan “Yanmış, gece evi serisinin en yeni basılan kitabıdır.

Seri, çaylak bir vampire dönüşünce gece evi adındaki yatılı okula geçmek zorunda kalan 16 yaşındaki Zoey kızılkuş’un maceralarını ele alır. Seri, 63 hafta boyunca New York Times Bestseller listesinde yer alır.

Serinin en yeni kitabı “Yanmış” 20 Nisan 2010’da çıktı. Türkiye’deyse 11 Mayısta çıktı. Çıktığı hafta birinci sırada USA Tuday bestseller listesine girdi

Yanmış

Yanmış

Milyonların Tutkusu Olan Gece Evi Serisi Yanmış İle Devam Ediyor!

P. C. Cast ve Kristin Cast’in Gece evi serisi “Yanmış” ile hızla heyecan vermeye devam ediyor. Kitaptan; “Arkadaşlar birbirine güvenmemeye başladığında,  kıvılcımları alevlendirmek için karanlık orada kalacaktır. Gece evinde her şey karanlığa büründü. Zoey Kızılkuş’un ruhu paramparça. Steve Rae Z’ye yardım etmek istiyor ama onunda başı büyük belada. Asi kırmızı çaylaklar ayaklanıyor. Bu sefer Steve Rae bile onları bunun sonuçlarından koruyamaz. Bir bakıma erkek arkadaşı olan Dallas çok tatlı ama kendi iyiliği için biraz fazla meraklı. Afrodit ise şimdi Nyx’e sadakatini göstermek zorunda.

Üç kız ateşle oynuyorlar eğer dikkatli olmalarsa herkes yanacak…”

Kitabı okuduğunuzda sizde şahit olacaksınız ki heyecan böyle devam ediyor. Unutulmaz bir macerayı, fantastik bir roman serisi ile yaşamak istiyorsanız bu kitap tam size göre.

Son dönem fantastik macera kitapları arasında en çok tercih edilen kitaplar arasında yer alan bu eseri tüm kitapçılarda bulabilirsiniz.

 

1 Yorum

  1. şenol tunalık diyor:

    16 yaşındaki kızın wampire dönüşmesini anlatıyor. Keyif verici ve merak içinde okuyacağınız bir kitap. Okumanızı tavsiye ederim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*