Yürüyen Ölüler

Robert Kirkman tarafından kaleme alınan bu eser içerisinde vebanın yayılması ile birlikte sayıları gün geçtikçe artış gösteren zombileri anlatıyor. Hemen her yeri, her kasabayı kaplamaya başladı. Hayatta olanlar ile ölüler arasında çıkan savaş her geçen gün daha da şiddetleniyordu. Toplu bir göç yapmak zorunda olan kahramanlarımız kana ve ete susamış olan zombilerden kaçmaz zorunda kalmışlardı. Her geçen gün sayıları artan bu korkunç yaratıklar her yere yayılmaya başlamıştı.

Etrafı kapalı olan ve oldukça güçlü korunan bir kasabaya ve buradaki merhametli insanların eline kendisini bırakan Lilly artık kaçmak zorunda değildi. Zaman geçtikçe bu kasaba içerisinde de bir şeylerin ters gittiği belliydi. Hiyerarşi ve düzenle alakalı olarak belli başlı sıkıntılar oluşmaya başlamıştı. Kendisini bu oyunların içerisinde bulan kahramanımız gün geçtikçe pandoranın kutusunu daha da çok aralıyordu. Yürüyen Ölüler oldukça etkileyici ve çarpıcı bir roman.

Yürüyen Ölüler

Yürüyen Ölüler

Farklı üslubu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yazarımız Robert Kirkman şok etkisi yaratan çıkışları ve heyecanlı anlatımı ile okurları bu kitaba bağlamayı başarıyor. En çok satan kitaplar arasında yer alan bu eseri bir solukta kolayca okuyabileceksiniz.

Yaşayan Ölüler Geliyor

Okuduğunuz birçok kitaptan farklı olarak ayrı bir heyecanı ve gizemi bulunan Yaşayan Ölüler hiç bilinmeyen ve umulmadık bir yolculuğun kapılarını sonuna kadar okuyucularına aralıyor. Bu gizemli ve korkunç dünya içerinde verilen mücadeleye sizde daha yakından tanıklık edebileceksiniz.

 

2 Yorum

  1. nursena çitil diyor:

    Mükemmel bir kitap.Tam istediğim aradoğım bir kitap.Yürüyen ölüler… Zombilerin de içinde olduğu heyecan doruklarını yaşayabileceğiniz bir kitap.Kesinlikle okumalısınız!

  2. kübra kol diyor:

    Zombie Walk Dead cılar belirti versin :)) İzlemesi kadar okuması daha bir zevkli okuduktan sonra daha akılda kalıcı oldu diyebilirim . Okuduktan sonra anlayacaksınız ki İzlediğinizden daha ayrıntılı bir şekilde anlayacaksınız . Her yaş grubuna hitap ediyor unutmayın Zombilerin yaşı yoktur :)))

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*