Zümrütname

Her zaman kaleme aldığı kitapları, yazıları ve diğer mecralardaki eserleri ile insanlara gerçek bilgiyi ve gizli kalanları sunan bir isim olarak öne çıkan bir yazardır. Bu yüzden de günümüz modern Türk edebiyatında da kaleme aldığı kitapları, kitapseverler tarafından son derece yoğun bir şekilde okunuyor. Bu tarz kitaplarından birisi olarak öne çıkan ve sitemizin yeni çıkan kitaplar kategorisi altında bulunan Zümrütname isimli kitap yeni çıkmış olmasına karşın yazarı ve konusu ile kitapseverlerden yoğun ilgi görüyor.

Zümrütname Kitabıyla Bilim

Jeoloji profesörü olmasına karşın entelektüel birikimi açısından son derece saygın bir isim olan ve bu bilgisini ve araştırmaları ile elde ettiği yeni doneleri okuyucuları ile paylaşmakta olan Celal Şengör üretken bir bilim adamı olarak Türk dünyası ve dünyanın geri kalanı açısından son derece önemli bir isim olarak öne çıkıyor.

Zümrütname

Zümrütname

Her daim bir konu üzerine genel araştırmalar gerçekleştirmekte olan Celal Şengör kaleme almış olduğu ve yeni basılan bu kitabında da bilim üzerine son derece farklı bir pencereden oldukça etkileyici bir anlatımla eşsiz bir sorgulama ve sonuç araştırması içerisine okuyucusu ile birlikte giriyor.

Bu noktada sitemizin yeni çıkan kitaplar kategorisi altında bulunan Zümrütname isimli kitap özellikle bilimin insanoğlu için varlığının ne kadar önemli olduğu ve insanoğlunun beynin özgür kılınabilmesi için her zaman gerekli olduğu gibi konular üzerine eşsiz bir kitap deneyimi sunuyor.

 

Yazar: Celal Şengör

Kitap: Zümrütname

ISBN: 9786058488809

Sayfa Sayısı: 220

Yayın Yılı: 2014

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*